Niedrogi hotel przez internet

Czy macie jakieś hotel, do których lubicie jeździć? Ja osobiście nie mam sprecyzowanej marki, natomiast spotkałam się z sieciówkami, które proponują świetny standard za niskie pieniądze. Dla mnie osobiście bardzo ważne jest to aby było czysto w pokoju. Meble hotelowe nie powinny być zniszczone i poplamione, bo to w tej samej chwili bardzo duży minus. Pokój jak pokój, oczywiście nic specjalnego nie zobaczymy w standardzie.

Chyba , że weźmiemy pokój rodzaju apartament, to możemy oczekiwać czegoś ekstra. Natomiast wszystko zależy od opłat. Na internecie możemy odkryć interesująco cenowo oferty. Ja sama często jeżdżąc w delegacje rezerwuję takie oferty. przykładowo ostatnim czasem zakupiłam dwu dniowy pobyt w Wrocławiu w Sheratonie ze śniadaniem za 650 złotych dla 2 ludzi. Nie mówcie, że nie jest to promocja. Dlatego coraz większa ilość osób szuka ofert w sieci Internet.

Ostatnim czasem także bardzo sławne stało się rezerwowanie wakacji on-line niemniej jednak nie przez biura podróży tylko we własnym zakresie. Sprawdzamy jakość hotelu przez opinie, rezerwujemy bilety lotnicze, hotel w wybranym państwie i lecimy pomijając prowizję biura. Takich ofert jest bardzo dużo i coraz więcej osób z nich korzysta. Na świecie jest wiele sieciówek takich jak Sheraton., Hilton Sofitel, które trzymają standard usług i jakość pokoi oraz jedzenia. Ceny w nich może są troszkę wyższe, niemniej jednak jeśli chcemy posiadać czysto i schludnie. Tam na pewno nie będziemy mieli zastrzeżeniem co do jakości oferowanych usług.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.